O Vinařství Konitz

O vinařství

Vinařství Konitz je mladá dynamicky se rozvíjející společnost. Jejím cílem je nabídnout návštěvníkům vybraná vína, gastronomické zážitky a příjemné posezení ať už v lisovně nebo krásném pískovcovém sklepě. Součástí je i nově postavený penzion díky, kterému jme schopni nabádnout kompletní služby a umožnit Vám prožít krásné chvíle na hranici národního parku Podyjí.

O sklepě

Velmi rádi Vás přivítáme v degustačním sklepě v Konicích, který se může pochlubit svoji bohatou historií. Náš sklep je starý téměř 300 let, je vytesán v pískovci v hloubce více než 8 metrů a jeho délka dosahuje přes 140 metrů. Malebná zákoutí nabízí nevšední zážitek. Sklep získal prestižní ocenění Brick Award 2016 za nejlepší stavbu roku. Sklep je velmi vhodný pro uskladnění a archivaci vína pro svoji celoročně stálou teplotu 12 stupňů. Pro uskladnění Vašeho vína jsou pro Vás k dispozici privátní kóje.

O víně

V našem vinařství Vám nabídneme jak naše vína, tak i širokou nabídku vín renomovaných vinařství znojemské podoblasti, která je vyhlášená mimo jiné výbornými veltlíny, ryzlinky a sauvignony. V našem sklepě můžete ochutnat i méně známé odrůdy.

Přijďte se sami přesvědčit

Navštivte naše vinařství a zažijte přijemné chvíle v krásných prostorách nově rekonstruovaného historického sklepa